KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4079567

nr 407 9567

Blyerts

Hilding Linnqvist, oramad. "Aktstudie" 44x28 (fuktfläckar + mindre skador)

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01